Ugrás a fő tartalomra

6500 Baja, Petőfi Sándor u. 3.


+36 79 521 080

Széchenyi 2020

Hírek


2024. febr. 5.
Intézmény
 • Bajai SZC

ELSŐK AZ ÜZLETI DÖNTÉSEKBEN!

Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara 10. alkalommal rendezte meg az Üzleti Szimulációs Versenyét.

ELSŐK AZ ÜZLETI DÖNTÉSEKBEN!

Iskolánkból egy háromfős csapat vett részt: Szabó Barnabás, Harcos Levente Zoltán és Milojev Ádám. A döntőben vállalkozásukkal kapcsolatban kellett több körön keresztül döntéseket hozni értékesítésről, költségekről, beruházásról. Dönteni kellet a diákoknak arról is mekkora tévedéssel tudják előre megadni, mennyit fognak értékesíteni. A csapat nagyon ügyes volt és első helyezést értek el, és ezzel 30 felvételi pontot is begyűjtöttek az egyetemi felvételihez. Felkészítő tanáruk Kajtár Katalin volt.

Gratulálunk!

 

 

Megosztás

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


NEMZETKÖZI DÖNTŐBE JUTOTT A TÜRR CSAPATA

NEMZETKÖZI DÖNTŐBE JUTOTT A TÜRR CSAPATA

Az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Kara által szervezett „GAZDASÁG ALKOTÓ/Jövő ifjú vállalkozói” elnevezésű verseny 2022. november 10-én rendezték meg. A verseny három részből állt: Gazdasági ismeretekből tartott kvíz, Üzleti terv készítése és prezentálása, illetve Üzleti kódfejtés.

2022. nov. 11.
Intézmény
Türr DÖK Diáknap képe

04.05. TÜRR100 – A DIÁKÖNKORMÁNYZAT NAPJA

Április 5, péntek tanítás nélküli munkanap volt az iskolánkban, és a centenáriumi megemlékezést követően számos program közül választhattak tanulóink.

2024. ápr. 8.
Intézmény
ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG A TÜRR ISTVÁN TECHNIKUMOT ÉS BENNE MINDEN TÜRRÖST!

ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG A TÜRR ISTVÁN TECHNIKUMOT ÉS BENNE MINDEN TÜRRÖST!

Különleges napja volt április 5-én pénteken a türrösöknek. Reggel 9 órakor a centenáriumi rendezvénysorozat záró ünnepségére került sor a dr. Pósta Sándor Sportcsarnokban, ahol az iskola összes tanulója és tanára mellett partnerintézményeink vezetői is együtt ünnepelték velünk az alapítás 100. évfordulóját.

2024. ápr. 8.
Intézmény


KIMIKK
Bajai Ágazati KépzőközpontBajai Független VizsgaközpontBányai Júlia BajaEU Szakképzési Hét hivatalos partnereJelky András BajaKalocsai DózsaKossuth Zsuzsanna KalocsaRadnóti KollégiumTürr István Baja
Széchenyi 2020

  • SZC logo fehér
  • Bajai Szakképzési Centrum

   6500 Baja, Petőfi Sándor u. 3.

  • Telefon: +36 79 521 080

   E-mail: Szakmai ügyekben: info@bajaiszc.hu; Gazdasági ügyekben: virag.tibor@bajaiszc.hu

   OM azonosító: 203028

   Felnőttképzési nyilvántartás száma: E/2020/000256


  2024Bajai Szakképzési Centrum